karmy dla psów

Gdzie nabyć najskuteczniejszą karmę dla naszego psiaka?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla piesków. Razem z życzeniami kupujących w ich ofercie można znaleźć karmy dla dużych piesków, zaś także i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz piesków dojrzałych znacząco się różni. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które makroskładniki odżywcze dostarcza? W owym materiale postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i przedstawić propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zrealizowała dwa typy karm: karmy suche plus karmy mokre. Jeżeli chodzi o te pierwsze w ofercie firmy znajdziemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla każdych ras psów oraz 3 rodzaje żywności dedykowane dla psów ras małych wielkich oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została sporządzona poprzez szereg wykształconych specjalistów z wiedzą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najodpowiedniejszy rozkwit. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięcho z kurczaka plus ryż, które są świetne dla delikatnych żołądków młodych psów. Również karmy Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w okresie obfitego wzrostu. Oprócz atutów odżywczych warto też wspomnieć o atutach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Posiada zboża, znaczną porcję mięcha (26%), oleje oraz tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Sklep zoologiczny oferuje najlepsze karmy psie zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka świadczy też mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli zarówno karma Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada świeże mięsne kawałeczki skąpane w galaretce, która ułatwia przyswajanie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie tylko znakomita, lecz również dobra i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior posiada mikroskładniki odpowiedzialne za dobre oraz zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), wzmagające odporność (witamina E plus minerały) i ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki użyciu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Wnioskując oferta marki Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest całkiem obfita, możemy w niej wyszukać również karmy mokre jak również suche (każdy typ jest w kilku smakach). Także są to karmy przygotowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat oraz nadal doskonali swoje produkty bazując na doświadczeniu własnym oraz specjalistów z jakimi kooperuje. Dzięki temu są więc to karmy bezbłędnie dopasowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.